HER TÜRLÜ TASARIM İHTİYACINIZA PROFESYONEL ÇÖZÜMLER
HER SEKTÖRDEN MÜŞTERİ KİTLELERİ İLE HIZLI İLETİŞİM
T3
KÜRESEL BAZDA MÜŞTERİLERİNİZE EN HIZLI ŞEKİLDE ULAŞMA İMKANI
T4
FIRMANIZA ÖZEL TASARIMLA TİCARETİN KEYFİNE VARIN
T5
GÜÇLÜ İNTERNET ALT YAPISININ FARKINDALIĞINI YAŞAYIN
KESİNTİSİZ İLETİŞİM İLE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ KAZANIN
Sektörde 15. Yılımız...
 HAKKIMIZDA
 
    Merhabalar...

    Öncelikle sitemizi ziyaret ettiğiniz ve ilgi gösterdiğiniz için teşekkür ederiz. Klavuz Web Grubu olarak, bilişim ve Internet sektöründeki bilgi, birikim ve tecrübemizle hizmet vermekteyiz. 

     Başlangıçta bireysel atılımlarla gerçekleştirmeye  çalıştığımız projelerimizi şimdi uzman ve deneyimli kadromuzla ekip olarak geliştirme ve gerçekleştirme imkanına kavuştuk.

  İstanbul'da faaliyetlerini sürdüren Klavuz Web Grubu (Freelance Web Designer Group) Kısa zamanda bir çok  projeye imza atarak sektörde kendine yer edinmeyi başarmıştır. 

   
     Önceleri bireysel çıktığımız bu yola, şimdi bilgi birikim sahibi, teknolojik alt yapıyı takip ederek, hızla uygulamaya koyabilen profesyonel arkadaşlarla ve internet   sektöründe kurumsallaşmış güçlü partnerlerimiz ve iş ortaklarımızla daha güçlü bir şekilde devam ediyoruz.

        Amacımız, sürekli gelişen teknolojiye kendimizi adapte ederek bu teknolojiyi sizler için en iyi şekilde kullanmak ve en yeni bilişim teknolojilerini takip ederek,   sizlerin talepleri doğrultusunda firmanıza en uygun, web çözümleri üretmektir. 

       Hedefimiz ise ekibimizi daha da güçlendirerek, freelance olarak yürüttüğümüz Web Tasarım hizmetlerimizi kısa vadede kurumsal olarak devam ettirmektir.

       Klavuz Web Grubu (Freelance Web Designer Group) olarak, başarıya ulaşmanın vazgeçilmez şartının"Hizmette Kalite" ve "Karşılıklı Güven" olduğunun bilinci   ile kalitemizden asla taviz vermeden, çalışmayı temel ve vazgeçilmez ilke olarak kabul etmiştir. 

       Saygılarımızla...
 
COPYRIGHT 2013 POWERED BY KLAVUZ WEB
SİTEMİZ EN İYİ IE8 VE ÜZERİ 1024x768 ÇÖZÜNÜRLÜKTE İZLENİR..
.